Google reklam nasıl verilir

Google reklam nasıl verilir

Google reklam nasıl verilir

Googlede Reklam Verebilmek İçin Bir Email Hesabınız Olması Gerekir .

Googlede Yazı ,Resim  Veya Video Reklamı Verebilirisiniz .

İlk Aşama Size Göstereceğimiz İşlemleri Yaptıktan Sonra Onaylanmasını Beklemek Muhtemelen Bir Gün Veya Daha Kısa Sürede Onaylanır .Şİmdi İlk Olarak Google’ye Adwörds Yazmak ve Aramak İlk Çıkan Veya Diğer Sekmelerden Birisine Tıklayarak Açılan Sayfada Oturum Açmanız .

Oturum Aç Diyerek Mail Hesbınız Ve Şİfrenizi Girerek Giriş Yapın.Giriş Yaptıktan Sonra Sol Üst Köşeden Kampanyaları Tıklayarak Sayfayı Açın Sayfa Açıldıktan Sonra Artı İşaretine Tıklayın .

Karşınıza Çıkan Sayfada Hangi Kategoride Reklam Vereceğinize Karar  Verdikten Sonra Üzerine Tıklayın.Karşınıza Çıkan Bölümde Arama Veya Hörüntülü Gibi Seçenekler Çıkacak Çıkan Seçeneklerden Birini Seçerek Devamı Tıklayın.

Doğru Bir Şekilde Sitenizin Adını Yazın Devam Ettikten Sonra Karşınıza Çıkan Sayfada Aşağı Doğru Seçeneklere Bakın Günlük Nekdar Harcamak İstersiniz Tıklama Maliyeti Ne Kadar Olsun Gibi Seçenekler.

Devam Et Dedikten Sonra Anahtar Kelimeler Bölümü Gelecek Oradan Dilediğiniz Anahtar Kelimeleri Yazarak Devam Edin ..

Şimdi Eğer Site İçin Reklam  Veriyorsanız Googlede Nasıl Görünmesini İstiyorsanız Bir Ön Gösterim İle Karşınıza Çıkacak Etkileyici Kısa Öz Başlık Ve Açıklamaşar Seçerek Devam Edin .

Video Ve Resim İle Gözükmesini İstediğiniz Reklamlarınızın Googlede Nasıl Gözükmesini İstediğiniz Reklamlarınızı Yükleyin Ve Kontrol Ettikten Sonra Onaylayın Ve Ödemeyi Yaptıktan Sonra Onay Sürecine Girecektir Onaylandıktan Sonra Reklamlarınız Yayınlanacaktır.

Hergün 12 Saatte Bir Raporlar Adwörds de Gösterilmektedir Dilediğiniz Zaman Hangi Kelimelerde Ve Nekadar Gösterim Ve Maliyet Harcandığını Görebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sizden Gelen Yorumlar