Sinüzite Ne İyi Gelir

Sinüzite Ne İyi Gelir

Sinüzite Ne İyi Gelir

Günümüz İsalarının  Birçoğunun Başı Sinüzitle Dertte ! Peki Nedir Bu Sinüzit Nasıl Geçer ? İlaç Kullnmadan Evde Yapabileceğim Bir Bitki Kürü Filan Varmı ? Başınız Çok Şiddetliğinde Ne yapılmalı ve birçok sorunun cevabını sitemizde bulabilirsiniz.

Öncelikle Sinüzit Farklı şekillerde farklı davranış biçimleri vardır .kimisi karanlıkta kalarak rahtlayabilirken kimisi de hastaneye koşarak acilden bir iğne yardımı ile ağrısını dindirebilmektedir.

Şimdi size sinüzit çeşitlerinden bahs edelim

Akut Sinüzit 

Yüzünüzde bir ağrı ,balgamınızda koyulaşma ve rangi değişme ,kötü ağız kokusu ,yorgunluk,ateş vb şeylerin ikiden fazla semptomlar görülüyorsa sizde muhtemelen Akut Sinüzit Olma İhtimali Yüksek demektir.

Kronik Sinüzit

Burun Tıkanıklığı ,Baş Ağrısı ,Kulak Tıknıklığı ,Geniz Akıntısı,Yüz Ve Göz Bölgelerinde Basınç Vb Şeyler Varsa 8 Haftadan Uzun Süredir Oluyorsa Sizde Kronik Sinüzit Var Demektir.

Doğal Yollarla Sinüzit Nasıl Geçer

İbrahim Saraç Oğlunun Bir televizyon kanalında sinüzitin doğal yollarla nasıl geçirileceği ile ilgili Saraç Oğlu şu şekilde anlatıyor.

Birinci Yöntem  Yoğurt Suyu

Kır Papatyası (Doğal Yetişen )

Kır Papatyası Tarifi 

 

İbrahim Saraçoğlunun Kır Papatyası Tarifi

İki Bardak su koyduğunuz tencereye bir tutam papatyayı atıyor ve kaynatıyorsunuz .Kaynadıktan sonra üzerindeki buharı burun yoluyla çekin .üzerine kapağını kapatın 10 dk sonra tekrar gelin ocağın altını açın 5 dk kaynadıktan sonra tekrar kapağı açıp buharını çekin ve bunu üç kere tekrarlayın .Bu  Yöntemi Her Akşam Yapın İlk Günlerde Akıntı Gelmeyebilir Bunu Akıntı Gelene Kadar Tekrarlayın İçeride Kalmış Sinüslerin Gelmesi İçin En Güzel Yöntemdir.

Antibiyotik Çözüm Değil Geciktirir Bu Sebeple Kalıcı Ve Doağanın Bize Bahş Etmiş Olduğu Yöntemi Kullanın.Kurumuş Sinüslerden Kurtulmamın Yolu Onları Akıntı Yoluyla Dışarı Çıkarmak Ve Ağrılarından Kurtulmaktır.

 

Yoğurt Suyu Tarifi

Yoğurdun Suyunu Günde İki Defa Bir Bardak Öğleden Önce Bir Bardak Öğleden Sonra Tüketin Bunu Hergün yapın Ve Göreceksiniz Burun Akıntılarınız Başlayacak İşte Şimdi Sinüzitlerden Kurtulmaya Başladınız Demektir .Bardaklar Su Bardağı değil küçük çay bardağıdır.

Sağlıklı Günler Dileriz..

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ