Anne Sütü Nasıl Artar Nasıl Çoğalır

Anne Sütü Nasıl Artar Nasıl Çoğalır

Anne Sütü Nasıl Artar Nasıl Çoğalır

Anne Sütünün Artması Çoğalması İçin Yapılması Gerekenler Şu Şekilde.

Sabah Kahvaltısı Nasıl Olmalı

Güne Başlarken İlk Önce Güzel Bir Kahvaltı Yapın Öncelikle Bir Bardak Su İçmeye Gayret Gösterin Ve Kahvaltıda Kuru İncir ,Pekmez ,Ceviz,Peynir ,Zeytin,Yumurta Ve Bol Yeşillik Yemeniz Sütünüzün Doğal Yollarla Artmasını Sağlayın.

Öğle Yemeğinde Neler Yenmeli?

Etli Yemekler Ve Zeytin Yağlı Sebze Yemekleri Yiyin.Yemeklerinizde Marul Salatası Olmasına Gayeret Gösterin .Hamurlu Yiyecekeler Metopolizmayı Yavaşlattığı İçin Az Tüketin .Çok Yağlı Yiyeceklerden Ve Kızartmadan Mümkün Olduğunca Uzak Durun.

Akşam Yemeği Nasıl Olmalı?

Akşam Yemekleri Özellikle Hazmı Kolay Olacak Yiyecek tercih Etmelisiniz.Hazmı Zor Yiyecekeler Birde Hareket Etmiyorsanız Bu Sizin İçin Risk Oluşturacak Demektir.Bebeğimiz Ve Kendi Sağlığınız İçin Akşam Yemeği Oldukça Önemlidir.Akşam Yemeğinde Çiğ Sebze Tüketmemenizi Öneririz.Yemeklerinizde Çorba Tüketmeniz Midnizi ve Bağırsakalrınzı Rahatlatacağı İçinYemekten Önce  Çorba Tüketin.

Hazmı Zor Yiyecekler Yemeyin.Bol Sıvı Tüketin.Çok Fazla Aç Kalmayın Düzenli Ve Ritmik Olarak Düzenli Beslenin .Unutmayın Çocuğunuz Sizi Emdiği Sürece Siz Ne Yerseniz Bebeğinizde Onu Yiyecektir. Bu Sebeple Hem Çocuğun Gelişimi Hemde Beyin Gelişimi Sizin Ellerinizde.Moralinizi Bozmayın Çünkü Moralinizi Bozar Ve Sinirlenirseniz Sütünüz Kesilecektir.

Sağlıklı Günler Dileriz…..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ